Mugav kõrge kaelusega pusa Värvide Mäng-tellimisel-tarne jaanuaris-ootame uut kanga partiid

või tasu ilma ühegi lisakuluta 13.00  x 3 kuud ESTO3-ga.

39.00 

Kirjeldus

 

YEMI pusa mõõdutabel

Mõnus nahasõbralikust kangast pehme pusa saab kiirelt sinu uueks lemmikuks, sest seda on lihtne ja mugav kanda nii tööl kui ka vabal ajal.

Vali välja enda lemmik mustriga pusa ja sobita see  pükste või ühetoonilise seelikuga ning  mugav ja stiilne  komplekt uueks päevaks ongi kiirelt valmis.

Yemi Disain pusade ja pusakleitide omadused

* Mugav – saab Eesti kliimas kanda kõigil neljal aastaajal

* Pehme ja ohutu nahale- kasutame vaid Öko-Tex 100 märgisega puuvillaseid kangaid, mis sobivad ka allergikutele

* Praktiline- kanna tööl või vabal ajal

* Kodumaine – kõik pusad ja pusakleidid on disainitud ja õmmeldud käsitööna Eestis

Yemi Disain pusade/pusakleitide tarneaeg

*  Kohe laos olevatel suurustel-paar päeva-tööpäeval enne viite tehtud tellimused postitame samal päeval

*  Tellimisel suurustel- kuni 15 päeva- tavaliselt saab kauba aga kiiremini kätte

Yemi Disain pusade/ pusakleitide materjal

*  95% puuvill ja 5% elastaan

*  100% Öko-Tex sertifikaadiga kangad

Puuvillasest kangast Eestis käsitööna valminud pusa on ilus kingitus nii sulle endale, kui ka  parimale sõbrale, emale, õele, tütrele või tädile.Ole mureta, kui sa pole päris kindel, kas tellitud number on just see õige, sest nubrit  saab  hiljem sobivama  suuruse vastu välja vahetada, kui see osutub hiljem väikseks/suureks.

Meile on oluline, et iga Yemi Disain pusa kandja tunneks ennast meie pusa kandes võimalikult hästi ja mugavalt.

Pusa lõiget oleme aastate jooksul muutnud vastavalt klientidelt saadud tagasisidele- ikka selleks, et pusa oleks seljas võimalikult mugav ja istuks hästi.Just nii saame kindlad olla, et meie kliendid järgmise pusa sooviga ikka ja jälle meie poole pöörduvad.Selliseid püsikliente on meil aja jooksul tekkinud juba päris palju ja selle üle on meil ainult hea meel, et nii paljud kliendid on meid usaldanud.

Pusa materjaliks on kõikidel Yemi Disain pusadel Öko-Tex 100 sertifikaadiga kangas, mis koosneb 95% puuvillast  ja 5% elastaanist.Elastaan on materjal, mis annab pusale venivust ja tänu millele on pusa kergem selga panna.

Öko Tex 100 sertifikaadiga kangastest pusad sobivad ka allergikutele, sest kangad ei sisalda keemilisi aineid, mis võiks nahka ärritada.

Kohe laos pusa suuruste tarneaeg on tavaliselt 1-4 päeva-tööpäeval enne viite tulnud tellimused paneme teele juba samal päeval ja siis on reeglina pakk juba järgmiseks päevaks pakiautomaadis kohal.

Tellimisel pusa suuruste tarneaeg on kuni 15 päeva-teeme enamus pusad eritellimusel just kliendi soovitud kangas ja suuruses.Kuna pusa mustreid ja värve on  palju, siis ei tooda me kõiki suurusi kohe lattu valmis- soovime olla keskonnasõbralikud ja mitte toota lattu suuri partiisid, mis võivad sinna hiljem seisma jääda.

Kõik meie pusad on disainitud ja õmmeldud käsitööna  tublide Eesti õmblejate poolt siinsamas Tallinnas-pöörame tähelepanu igale pusa detailile ja veendume, et iga õmblus oleks  korrektselt tehtud ning iga pusa oleks just selline nagu üks õige pusa olema peab.

Vali välja enda lemmik mustriga  pusa ja veendu ise- head kommentaarid on tööl ja kodus garanteeritud

Soovi korral saab kohe laos olevad pusasid  osta ka otse meie laost  Kanarbiku tee 15/3, Järveküla- 5 minuti autosõidu kaugusel Ülemiste Keskusest

Kui kahtled, mis suuruses pusa  valida, siis pusade mõõdutabeli leiad siit  YEMI pusa mõõdutabel  

Pusad vastavad ilusti tavapärastele suurustele- kui soovid, et pusa oleks seljas pisut suurem ja avaram, siis soovitame valida tavapärasest number suurema suuruse.

 

Eeslista eestimaist ja vali endale pilkupüüdev mugav pusa, mida on mõnus  kanda nii tööl kui ka vabal ajal

 

 

 

 

Tootekood: 10607455

Kauba tagastamine
Kauba transport